درباره ما

کلمه ارمگان به معنی (آموزش دهنده/تربیت کننده، مربی، خوشبختی و سعادت)، که توسط بنیانگذارن این موسسه انتخاب شد. زیر بنای انتخاب این بود (نام خوب همیشه می تواند منجر به خوشبختی و سعادت شود، از این رو چشم انداز ما ارمگان است.)

امروزه میهمانداری به صنعتی متشکل از هتل ها و آژانس های مسافرتی، رستوران ها، کافه ها و… تبدیل شده است و در ایران نیز روز به روز در حال رشد می باشد. شرکت ارمگان در گوشه ای از این صنعت با بهره گیری از علم روز دنیا و هیئت مدیره متخصص خود در بخش های (آموزش و مهارتACADEMY/مشاوره و اجراSERVICE/ایده و کانسپتHOSPITALITY/خلاقیت و برندینگCREATIVE) فعالیت می نماید.

تجربیات متعدد اعضای این شرکت در صنعت هتلداری، میهمانداری، آشپزی، مدیریت رستوران و… همچنین شناخت بازار ایران و مشتریان هدف در این صنعت، منجر به ماندگاری سرویس و رسیدن به اهداف خود شده است. از این رو راه را برای نیل به چشم اندازهای سازمانی خود میسر کرده است.

شرکت ارمگان فعالیت خود را 1386 به طور رسمی در تهران آغاز نمود و برنامه های متعددی برای پیشبرد و گسترش در سال های آتی به شکل ملی و بین المللی در سطح ایران و کشورهای دیگر دارد.

  • دسته بندی:
بالا